haberler

29.10.2022

BAĞDAT CADDESİ CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ'NDE BERABERDİK.

Saint-Benoîtlılar Bağdat Caddesi Cumhuriyet Yürüyüşü'nde bir araya geldiler ve Cumhuriyet Bayramı coşkusunu birlikte yaşadılar, cumhuriyetimizin 99. yılını birlikte kutladılar.

*   *   *

22.10.2022

2012 MEZUNLARI LA FUITE'TE BULUŞTU.

Saint-Benoîtlılar Derneği lokali La Fuite, kapılarını uzun bir aradan sonra 10. yıl kutlaması için 2012 mezunlarına açtı. Dernek lokalinde etkinlikler devam edecek. Haberdar olmak için derneğimizin sosyal medya hesaplarını mutlaka takip edin.

*   *   *

28.06.2022

DÖNEM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI TÜM ÜYELERE AÇIK OLARAK YAPILDI.

Yeni yönetimin göreve geldikten sonra gerçekleştirdiği ve önümüzdeki süreçte gerçekleştirmeyi planladığı projeleri paylaştığı zoom toplantısı, 28 Haziran saat 20:00'de yapıldı. Saint-Benoîtlılar, tanıtılan projelere karşı büyük ilgi ve heyecan duyduklarını dile getirdiler. Katılma imkanı bulamayanlar için toplantının video linki https://youtu.be/uVGR9wsRCI4

*   *   *

11.06.2022

KURUMSAL KAMPANYALAR ve İŞBİRLİKLERİ DUYURULDU.

Saint-Benoîtlılar Derneği üyelerine özel avantajlar sunan markalar sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmaya başlandı. Üyelerin yayarlanma şartları paylaşıldı ve işbirliklerinin artarak devam edeceği belirtildi.

*   *   *

28.05.2022

PİLAV GÜNÜ!.. BÜYÜK BULUŞMA.

Pandemi sebebiyle uzak kaldığımız uzun bir dönemin ardından tüm Saint-Benoîtlıları bir araya getiren pilav günü etkinliğimiz, yoğun bir ilgiye ve büyük bir coşkuya ev sahipliği yaptı. 

*   *   *

1.05.2022

KİTAP, FELSEFE ve TARİH KULÜBÜ ÇALIŞMALARI DUYURULDU.

Mayıs ayındaki kulüp etkinlikleri için yapılan duyuruların ardından kayıtlar başladı. Mayıs ayı boyunca Saint-Benoîtlılar, 10 Mayıs'ta çok kıymetli tarih öğretmenimiz Canan Atınç ile tarih kulübü, '92 mezunumuz Gönç Selen ile felsefe kulübü ve '95 mezunumuz Efnan Atmaca ile kitap kulübü etkinliklerinde bir araya gelecekler.

*   *   *

24.03.2022

GALA GECESİ!.. BARBAROS KONSERİ.

Saint-Benoîtlılar Derneği'nin yeni dönemini kutladığımız ve pandemi sebebiyle uzun süre birbirimizden uzak kaldığımız dönemin ardından hasret giderdiğimiz gala gecemizde '95 mezunumuz Barbaros ve orkestrası sahne alarak, Saint-Benoîtlılara unutulmaz bir anlar yaşattı.

*   *   *

8.03.2022

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ SÖYLEŞİSİ

Markaları ile fark yaratan kadınlarımızdan, '94 mezunlarımız Milka Karaağaçlı ve Nathalie Stoyanof Suda, keyifli bir söyleşi için Silüet Salonunda bizlerle birlikteydi.

*   *   *

20.02.2022

ETKİNLİKLER BAŞLIYOR!.. 2022 MART AYI TAKVİMİ AÇIKLANDI.

Saint-Benoît'lılar Derneği söyleşi, konser, film ve kitap okuma gibi etkinliklerle Saint-Benoît'lıları buluşturmaya başlıyor.

İki etkinliğe okulumuzun Siluet Salonu ev sahipliği edecek. Diğer ikisi ise online olarak gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon, bilet temini ve katılım bilgileri kısa süre içerisinde duyurulacaktır.

*   *   *

4.02.2022

ÜYELİK İŞLEMLERİ SAYFASI YENİDEN AKTİF HALE GETİRİLDİ

Bir süredir yeni üye alımlarını durdurmuş olan Saint-Benoît'lılar Derneği, online üyelik sayfası ve beraberindeki 3 farklı yöntemle üye olma imkanı sunan sistemi devreye soktu. Üye sayımızın yeniden camiamıza yakışır seviyelere ulaşması için hazırlanan üye platformu, günün ilk saatlerinden itibaren Saint-Benoît'lıların yoğun bir ilgisiyle karşılaştı.

*   *   *

13.01.2022

YENİ YÖNETİM PLAN ve PROJELERİNİ AÇIKLADI

Saint-Benoît'lılar Derneği yeni dönem başkanı Murat Gülal’ın daveti ile 13 Ocak 20:30’da gerçekleşen ve 400 Saint Benoît'lının katıldığı online etkinliğin kısa videosunu izlemek için https://youtu.be/wpn6zQPeClA; uzun videosunu izlemek için https://youtu.be/Htp84nXvG9M linkine tıklayabilirsiniz.

*   *   *

5.12.2021

YENİ YÖNETİM KURULU OLUŞTU

5 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşen olağan genel kurul toplantımızda Murat Gülal '94 başkanlığa seçilmiştir. Yeni yönetim kuruluna ve başkanımıza başarılar dileriz.

*   *   *

21.09.2018

YÜZ YILLIK OKULLAR CUMHURİYET BALOSU

Yüzyıllık Okullar’ın mezunları tarihlerinde ilk kez Cumhuriyet coşkusunu birlikte kutladı. Dün gece Maslak Hilton’da düzenlenen Cumhuriyet Balosu’nda duygu dolu dakikalar yaşandı. (Haberin Görselleri)