haberler

20.02.2022

ETKİNLİKLER BAŞLIYOR!.. 2022 MART AYI TAKVİMİ AÇIKLANDI.

Saint-Benoît'lılar Derneği söyleşi, konser, film ve kitap okuma gibi etkinliklerle Saint-Benoît'lıları buluşturmaya başlıyor.

İki etkinliğe okulumuzun Siluet Salonu ev sahipliği edecek. Diğer ikisi ise online olarak gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon, bilet temini ve katılım bilgileri kısa süre içerisinde duyurulacaktır.

*   *   *

4.02.2022

ÜYELİK İŞLEMLERİ SAYFASI YENİDEN AKTİF HALE GETİRİLDİ

Bir süredir yeni üye alımlarını durdurmuş olan Saint-Benoît'lılar Derneği, online üyelik sayfası ve beraberindeki 3 farklı yöntemle üye olma imkanı sunan sistemi devreye soktu. Üye sayımızın yeniden camiamıza yakışır seviyelere ulaşması için hazırlanan üye platformu, günün ilk saatlerinden itibaren Saint-Benoît'lıların yoğun bir ilgisiyle karşılaştı.

*   *   *

13.01.2022

YENİ YÖNETİM PLAN ve PROJELERİNİ AÇIKLADI

Saint-Benoît'lılar Derneği yeni dönem başkanı Murat Gülal’ın daveti ile 13 Ocak 20:30’da gerçekleşen ve 400 Saint Benoît'lının katıldığı online etkinliğin kısa videosunu izlemek için https://youtu.be/wpn6zQPeClA; uzun videosunu izlemek için https://youtu.be/Htp84nXvG9M linkine tıklayabilirsiniz.

*   *   *

5.12.2021

YENİ YÖNETİM KURULU OLUŞTU

5 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşen olağan genel kurul toplantımızda Murat Gülal '94 başkanlığa seçilmiştir. Yeni yönetim kuruluna ve başkanımıza başarılar dileriz.

*   *   *

21.09.2018

YÜZ YILLIK OKULLAR CUMHURİYET BALOSU

Yüzyıllık Okullar’ın mezunları tarihlerinde ilk kez Cumhuriyet coşkusunu birlikte kutladı. Dün gece Maslak Hilton’da düzenlenen Cumhuriyet Balosu’nda duygu dolu dakikalar yaşandı. (Haberin Görselleri)