top of page

yeni üyelik

E-DEVLET İLE BAŞVURU

Dernek başvurunuzu www.turkiye.gov.tr adresinden

ya da mobil uygulamalardan rahatlıkla yapabilir, ilerleyen aşamalarda

dernek yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.


Kişisel bilgilerinizin güvenliği ve işleminizin hukuken geçerli olabilmesi için bu hizmetten faydalanırken, elektronik-imza ya da mobil imza gibi, yüksek güvenlikli kimlik doğrulama yöntemlerinden biri ile ile sisteme giriş yapmanız şarttır.

(Detaylı açıklama aşağıdadır)

E-devlet sitesinde ya da uygulamada açılacak olan sayfada;

 

dernek adını "DERNEĞİ" ifadesini yazmadan aşağıdaki gibi aratınız.

SAINT BENOIT'LILAR

 

Kütük numarası için ise;

34-033-143

bilgilerinin girilmesi gerekmektedir.

Açılacak penceredeki alanların eksiksiz doldurulması ve gerekli evrakların dosya ekleme menüsünden yüklenmesi sonrasında, işleminiz başlatılacak, dernek yetkililerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Not: Sistem 2 dosya yüklemeye izin verdiğinden, talep edilen 3 belge birleştirilebilir.

Üyelik-Ekran görüntüsü 2022-01-30 180717.png

 

Yasal metinlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

neden üye olmalıyım

NETWORKING 

(İş Bağlantıları Oluşturma)

Saint-Benoît Lisesi'nin yıllardır verdiği mezunlar Türk sosyo-kültürel yapısına, iş dünyasına ve sanayisine yön vermektedir.  Yön verici bu güçten kopmamak, camianın bir parçası olmak siz değerli mezunlara büyük avantajlar sağlayabilmektedir. 

BURS

Saint-Benoîtlılar Derneği,  Saint-Benoît'lı öğrencilere burs vermektedir. Burslar, mezunlarımızın yapmış olduğu aidat ödemeleri ve bağışlar ile sağlanmaktadır.

STAJ

Saint-Benoîtlılar Derneği aracılığı ile Saint-Benoît'lı mezunlarımız, yüksek kaliteli bir lise eğitiminden sonra lisans eğitimlerine devam eden öğrencilerimize staj imkanı sağlayabilmektedir.

AYRICALIKLAR

Saint-Benoîtlılar Derneği aracılığı ile Saint-Benoît'lı mezunlarımızın organizasyonunda yer aldıkları firmalardan üyelere özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

bottom of page