hakkımızda

Saint-Benoîtlılar Derneği mezunların okul bittikten sonra da okulla olan bağlarını korumak ve her geçen gün güçlendirmek amacıyla 1985 yılında kurulmuştur. Dernek, Saint-Benoît camiasını bir arada tutmak ve mezunlarının liseleri ile ilişkilerini devam ettirmelerini amaç edinmiştir. Aidiyet duygusunu aşılamak, yeşertmek ve güçlendirmek hedefiyle hareket eden dernek; mezunlar arası bilgi paylaşımını, işbirliğini ve dayanışmayı artırma amaçlı faaliyetler gerçekleştirmektedir.

başkanın mesajı

aras-baskan.jpg

Sevgili Saint Benoit’lılar,

Biz birlikte olmayı, eğlenmeyi, birbirimizden haber almayı, iletişim içinde olmayı seven bir camiayız. Birbirimizin dilinden anlamaksa bu dönemde bulunmaz bir nimet… İşte iletişimimizi daha da kuvvetlendirmek için sitemiz, yeni bir platform olarak tüm Saint Benoit’lıları bir araya getiriyor.

Saint Benoit’lılar Derneği olarak bizler de,  sizlere yeni sitemizden ulaşacağız… Tabii sizler de Saint Benoit’lılar Derneği’ne.

 “Fraternité” bu okulda öğrendiğimiz en güzel kavramlardan biridir. Her dönemin Saint Benoit’lısı farklı vasıtalarla yaşar ve yaşatır bu kavramı. Saint Benoit’lılar Derneği’ni de aramızdaki “Fraternité”yi  yaşatmak için var gücüyle çalışıyor. Öncelikle sitemizi daha aktif hale getirmekle başladık işe.  Bizim tek isteğimiz bizlerle iletişim halinde olmanız; desteklerinizle gücümüze güç katacağız.

 

Sevgilerimle,

 

Aras ATAK '94

Saint Benoit’lılar Derneği - Başkan

yönetim kurulu

Yönetim Kurulu 

1 - Aras Atak​ (Başkan)

2 - Oğuz F. Toprak (Başkan Yar.)

3 - Ahu Tultay (Genel Sekreter)

4 - Sertan Bastacıoğlu

5 - Halil Ali Dural

6 - Ayşe Dural

7 - Zeynep Üre

Denetleme Kurulu Yedek Liste

1 - Didem Üçok Alakavuk

2 - Nadya Lokmagöz

3 - Ahmet Yalçın